Zbigniew Machowski

Oferta dla przedsiębiorców / Upadłość gospodarcza

Zdarza się, że nawet dobrze prosperujące firmy tracą zdolność do regulowania swoich zobowiązań i stają przed koniecznością ogłoszenia upadłości gospodarczej. Jej celem jest równomierne zaspokojenie wierzycieli z majątku dłużnika. Jeżeli przedsiębiorcy nie widzą szans na restrukturyzację i wyjście z narastającej spirali długów, proces ten powinien odbywać się we współpracy z doświadczonym radcą prawnym lub adwokatem, który pomoże przejść przez niego z jak najmniej dotkliwym w skutkach efektem.

 

Dla kogo?

Zobacz też:

Restrukturyzacja
Upadłość konsumencka

Oddłużanie i sprawy z zakresu prawa bankowego

Popularnym źródłem finansowania działalności gospodarczej są kredyty dla firm. Banki oferują kredyt na rozpoczęcie działalności, finansują inwestycje i rozwój. Przedsiębiorcy chętnie sięgają po tego rodzaju środki, niejednokrotnie spłacając raty kolejnymi zobowiązaniami. Jeżeli taka narastająca spirala długów staje się przyczyną upadłości, należy przedsięwziąć wszelkie możliwe kroki, aby jej uniknąć. Wykorzystując przepisy prawa bankowego można skutecznie dochodzić nawet całkowitej eliminacji zobowiązań w walce z bankami przed sądem. Jeżeli Twojej firmie grozi niewypłacalność, bank wypowiedział Ci umowę kredytową lub toczy się przeciwko Tobie postępowanie w sądzie, skontaktuj się a podpowiem Ci najlepsze rozwiązania i kompleksowo poprowadzę Twoją sprawę.

Jak mogę Ci pomóc?

Specjalizuję się w restrukturyzacji, oddłużaniu i upadłości gospodarczej. Przeanalizuję Twoją sytuację i dobiorę optymalne rozwiązanie – być może uda się uratować Twoją firmę. Przeprowadzę Cię również przez te zawiłe procesy, doradzając kompleksowo od momentu podjęcia decyzji do zakończenia postępowania.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online