Zbigniew Machowski

Oferta dla przedsiębiorców / Prawo podatkowe

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga stosowania się do zawiłych przepisów prawa podatkowego. Ich mnogość i skomplikowanie sprawiają, że nietrudno o błędy. A te bywają bardzo dotkliwe w skutkach. Jeżeli poszukujesz bieżącego doradztwa podatkowego, czeka Cię kontrola skarbowa lub postępowanie podatkowe, a może po prostu planujesz rozwój, fuzję lub przejęcie spółki, dobrze trafiłeś.

 

Doświadczenie kancelarii obejmuje:

Bieżące doradztwo podatkowe

Poprzez bieżące doradztwo podatkowe mamy na myśli objęcie Twojej firmy kompleksowym wsparciem w kwestii podatków. Pozwalamy Ci zrozumieć przepisy i rozwiązujemy problemy pojawiające się w trakcie prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. Reprezentujemy Cię w relacjach z organami podatkowymi. Pomagamy podczas kontroli skarbowych, podatkowych i postępowaniach wyjaśniających. Doradzamy w zakresie odpowiedzialności członków zarządu, spółek, stowarzyszeń, fundacji i osób trzecich za zobowiązania podatkowe.

Oszustwa podatkowe

Oszustwa podatkowe to jedne z najczęściej popełnianych przestępstw w polskim obrocie gospodarczym. W dodatku zawiłość przepisów podatkowych sprawia, że przedsiębiorcy nie zawsze pewni są legalności swoich działań. Jeżeli zastanawiasz się, czy nie popełniłeś czynu zabronionego lub zaistniało wobec Ciebie podejrzenie uszczuplenia podatku VAT, wyłudzenia VAT lub innego oszustwa podatkowego, skorzystaj z pomocy doświadczonego obrońcy. W tego rodzaju sprawach warto działać szybko i obrać właściwą strategię obrony już podczas postępowania wyjaśniającego lub kontroli.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online