Zbigniew Machowski

Oferta dla przedsiębiorców / Doradztwo gospodarcze

Od 10 lat wspieram przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu i zwiększam ich efektywność usprawniając procesy zarządzania. Pomagam identyfikować problemy i dobierać skuteczne rozwiązania. Doświadczenie radcy prawnego, doradcy restrukturyzacyjnego, wiedza zdobyta podczas studiów doktoranckich i MBA oraz wieloletnie prowadzenie własnych spółek pozwalają mi w sposób kompleksowy wspierać rozwój biznesu.

Wierzę, że kluczem sukcesu w biznesie są ludzie, dlatego współpracuję z gronem specjalistów z dziedziny ekonomii, finansów, marketingu, IT i zarządzania.

 

Służę wsparciem biznesu w takim zakresie jak m.in.:

BIEŻĄCE DORADZTWO PODATKOWE

Służę przedsiębiorcom kompleksową pomocą w kwestiach związanych z prawem podatkowym. Pomagam zrozumieć przepisy, rozwiązuję problemy pojawiające się w trakcie prowadzenia biznesu. Reprezentuję przedsiębiorców w relacjach z organami podatkowymi, m.in. podczas kontroli skarbowej, podatkowej i postępowaniach wyjaśniających. Doradzam również w zakresie odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe członków zarządu, spółek, stowarzyszeń, fundacji i osób trzecich.

DORADZTWO BIZNESOWE

Pomagam przedsiębiorcom podejmować decyzje biznesowe, które zwiększają wartość biznesu. Budując długotrwałe relacje z zarządem wspieram ich w tworzeniu skutecznych strategii obejmujących różne obszary funkcjonowania przedsiębiorstw – finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie. Pomagam identyfikować problemy, potrzeby i potencjał rozwoju, a następnie dobieram skuteczne rozwiązania.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online