Zbigniew Machowski

Oferta indywidualna / Oddłużanie i upadłość

Ściągając z Twoich barków troskę o długi, umożliwimy Ci powrót do normalnego życia.

 

W czym Ci pomożemy?

ODDŁUŻANIE

Kredyty bankowe to powszechne źródło finansowania. Sięgamy po nie kupując mieszkanie, samochód czy robiąc remont. Życie jednak pełne jest sytuacji, w których nie możemy poradzić sobie ze spłatą kredytu. Co robić? Zamiast zaciągać kolejne zobowiązania, lepiej skontaktować się ze specjalistą, który oceni sytuację a nawet możliwość całkowitej eliminacji zadłużenia. Pamiętajmy, że z bankami można skutecznie walczyć. Znajomość przepisów prawa bankowego pozwala często na całkowite pozbycie się długu. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Jeżeli z różnych powodów nie jesteś w stanie spłacać kredytu, bank wypowiedział Ci umowę kredytową lub Twoja sprawa jest już w sądzie, skontaktuj się, a pomożemy Ci wyjść z tej sytuacji i wyeliminować Twoje zadłużenie.

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka ma na celu całkowite lub częściowe oddłużenie konsumenta, który popadł w kłopoty finansowe nie z własnej winy i nie ma możliwości spłaty zobowiązań. W toku postępowania dokonuje się likwidacji majątku, a uzyskane w ten sposób środki mają zaspokoić roszczenia wierzycieli.

W tak silnych emocjach, które wiążą się z decyzją o ogłoszeniu upadłości, łatwo o popełnienie błędu i zbyt pochopne działanie. Współpraca z kancelarią prawną zwiększa Twoje szanse na pozbycie się długów i powrót do normalnego życia. Radca prawny, Zbigniew Machowski wpisany jest na listę doradców restrukturyzacyjnych, co pozwala mu na skuteczniejsze działanie zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i konsumentów.

procesu.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online