Zbigniew Machowski

Oferta indywidualna / Rozwody

Sprawy rodzinne to bardzo specyficzna dziedzina prawa, często trudna ze względu na towarzyszące emocje. Rozwód, alimenty czy kontakty z dzieckiem to tematy, które wymagają zaufania i zrozumienia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jesteśmy z Tobą i przeprowadzamy Cię przez ten proces za rękę. Otaczamy zaufaniem, opieką i troską.

 

Reprezentujemy Klientów w takich sprawach jak:

ROZWÓD

Pogodzenie się z rozpadem związku to niełatwy moment. Decyzja o rozwodzie często podejmowana jest pod wpływem silnych emocji. W takim momencie warto zwrócić się o pomoc do doświadczonej i zaufanej kancelarii. Pomożemy Ci w kwestiach związanych z opieką nad dziećmi, alimentami, podziałem majątku lub w ustaleniu winy. Dołożymy wszelkich starań, aby proces przebiegł jak najsprawniej, a rozwód stał się początkiem Twojego nowego życia.

PODZIAŁ MAJĄTKU

Rozwód zazwyczaj wiąże się z koniecznością rozliczenia małżeństwa – podziału majątku wspólnego czy rozliczenia nakładów. Mówienie o pieniądzach w obliczu rozpadu małżeństwa nie jest proste, ale konieczne. Pomożemy Ci korzystnie wyjść z tej sytuacji.

Alimenty

Świadczymy pomoc w uzyskiwaniu alimentów na rzecz małoletnich, małżonków, rodzeństwa czy rodziców oraz zabezpieczenia roszczeń, co umożliwia uzyskanie środków na czas trwania procesu.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online