Zbigniew Machowski

Oferta indywidualna / Prawo karne

Radcowie prawni mogą być obrońcami w sprawach karnych i karnych skarbowych, a co za tym idzie ich uprawnienia są równe z kompetencjami adwokatów. Z racji ukończenia aplikacji prokuratorskiej przez radcę prawnego Zbigniewa Machowskiego i zdobytego tam doświadczenia chętnie podejmujemy się spraw karnych i wykroczeniowych. Niezależnie od tego, czy jesteś poszkodowanym, podejrzanym czy oskarżonym – przyda Ci się pomoc specjalisty.

 

Reprezentujemy klientów na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego i wykonawczego m.in. w sprawach związanych z:

Handel narkotykami

Produkcja, uprawa, przemyt, posiadanie czy handel narkotykami lub dopalaczami to sprawy, które bywają trudne ze względu na ich niespodziewany przebieg. Zazwyczaj dochodzi w nich do natychmiastowego zatrzymania przez Policję. Już ten etap postępowania w dużej mierze wpływa na skuteczność dalszej obrony i przyjętej taktyki. Szybki kontakt rodziny lub znajomych zatrzymanego podejrzanego i zaangażowanie w sprawę radcy prawnego lub adwokata może mieć więc znaczący wpływ na przebieg sprawy.

Jazda pod wpływem alkoholu

Jazda pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających jest jednym z najpowszechniejszych przestępstw w praktyce wymiaru sprawiedliwości. Statystyki przekładają się na dużą surowość w traktowaniu sprawców takich czynów oraz niechęć Policji i prokuratorów. Mamy doświadczenie w skutecznej obronie kierowców w sprawach o prowadzenie pod wpływem środków odurzających.

Przestępstwa karno-skarbowe

Obrona w sprawach karno-skarbowych z uwagi na ich złożony charakter wymaga specjalistycznej wiedzy. Warto więc powierzyć jej prowadzenie w ręce doświadczonego adwokata lub radcy prawnego.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online