Zbigniew Machowski

Tworzymy zespół prawników, ukierunkowanych na osiągnięcie sukcesu

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny, konsultant biznesowy Zbigniew Machowski

Radca prawny Zbigniew Machowski

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Radca prawny Zbigniew Machowski

Ukończył aplikację prokuratorską. Wykonując zawód radcy prawnego kontynuuje tradycje rodzinne. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną kancelarię. Doradza przedsiębiorcom i klientom indywidualnym. Nieustannie doskonali swoją wiedzę. Jest doktorantem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentem Master of Business Administration (MBA). Wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych oraz mediatorów gospodarczych. Angażuje się w lokalne życie gospodarcze, jest członkiem Business Club Szczecin. Swoją wiedzą prawną i ekonomiczną dzieli się na łamach licznych blogów i portali internetowych.

PRAWO

Zespół kancelarii składa się z doświadczonych specjalistów prawa – radców prawnych, asystentów i aplikantów. Ukształtowaliśmy wielu wybitnych radców prawnych, którzy w wyniku doświadczenia nabytego w kancelarii kończyli aplikacje z wyróżnieniami. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami – radcami prawnymi, adwokatami, biegłymi sądowymi, komornikami i notariuszami, nie tylko na terenie całej Polski, ale również poza granicami kraju. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na odległość i wspierać Polaków przebywających za granicą, głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

BIZNES

Od ponad 10 lat wspieramy przedsiębiorców i dostarczamy przepisy na udany biznes. Właściciel kancelarii, Zbigniew Machowski wchodząc w rolę zewnętrznego doradcy i konsultanta biznesowego wspiera przedsiębiorców w zakresie zarządzania, marketingu, brandingu, PR, sprzedaży i optymalizacji finansowej. Interdyscyplinarne doświadczenie nabrane w wyniku prowadzenia własnych spółek, doświadczenie radcy prawnego, doradcy restrukturyzacyjnego i mediatora gospodarczego oraz wiedza zdobyta w toku studiów MBA pozwala mu patrzeć na biznes oczami przedsiębiorców oraz podchodzić do klientów z większym zrozumieniem. Współpracuje z szeregiem specjalistów z dziedziny IT, marketingu, consultingu i zarządzania.

Nasza Kancelaria pomaga klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi oraz korzystaniu z nowoczesnych metod komunikacji na odległość pomogliśmy już skutecznie naszym Klientom m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii czy we Włoszech.