Zbigniew Machowski

Tworzymy zespół prawników, ukierunkowanych na osiągnięcie sukcesu

radca prawny Zbigniew Machowski

Radca prawny Zbigniew Machowski

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Radca prawny Zbigniew Machowski

Ukończył aplikację prokuratorską. Wykonując zawód radcy prawnego kontynuuje tradycje rodzinne. Prowadzi indywidualną kancelarię radcy prawnego od 2007 roku. Jest patronem aplikantów radcowskich, których przygotowuje do wykonywania zawodu radcy prawnego. Doktorant czwartego roku w Katedrze Prawa Cywilnego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Jest członkiem Business Club Szczecin. Wolny czas stara się spędzać z żoną i córką. Interesuje się historią i literaturą Włoch. Bardzo lubi uprawiać sport - grać w squasha, jeździć na rowerze i uprawiać bieganie.

asystent radcy prawnego Anna Kozbur

sekretariat@kancelaria-machowski.pl

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2011 r. obroniła pracę magisterską z zakresu teorii prawa. Ukończyła kurs mediatora sądowego przy Fundacji Porozumienia Społecznego i Integracji "Impuls". Przez rok pracowała w Peru jako wolontariuszka Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco. Włada językiem hiszpańskim i angielskim. Do jej zainteresowań należą przede wszystkim muzyka i śpiew. Od 2007r. jest członkiem Chóru im. prof. Jana Szyrockiego ZUT.

radca prawny Artur Drobiazgiewicz

a.drobiazgiewicz@kancelaria-machowski.pl

Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie pod patronatem radcy prawnego Zbigniewa Machowskiego. Tytuł zawodowy radcy prawnego uzyskał w 2017 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2012 roku obronił pracę magisterską z zakresu prawa gospodarczego publicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając praktyki w kancelarii adwokackiej oraz radcowskiej. Od roku 2012 współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Zbigniewa Machowskiego. W kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym i karnym. Włada językiem angielskim. Interesuje się polityką i literaturą.

Nasza Kancelaria pomaga klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi oraz korzystaniu z nowoczesnych metod komunikacji na odległość pomogliśmy już skutecznie naszym Klientom m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii czy we Włoszech.