Zbigniew Machowski

Oferta dla przedsiębiorców / Prawo podatkowe

Każdy z nas jest podatnikiem, niezależnie od tego czy występujemy jako osoba fizyczna czy prawna. I każdy z nas popełnia błędy. O ile zazwyczaj w przypadku osób fizycznych są one rzadsze i mniej dotkliwe w skutkach, o tyle podczas prowadzenia biznesu łatwo o błędy. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców i kadrę managerską w postępowaniach przed organami skarbowymi i sądami.

 

Wsparcie w postępowaniach wyjaśniających i kontrolach podatkowych

Sytuacje kontroli skarbowych obarczone są dużym poziomem stresu i emocji. Warto wówczas skorzystać z pomocy radcy prawnego lub adwokata, który pomoże przejrzeć dokumenty i przygotować się do kontroli Urzędu Skarbowego.

Oszustwa podatkowe

Oszustwa podatkowe to jedne z najczęściej popełnianych przestępstw w polskim obrocie gospodarczym. W dodatku zawiłość przepisów podatkowych sprawia, że przedsiębiorcy nie zawsze pewni są legalności swoich działań. Jeżeli zastanawiasz się, czy nie popełniłeś czynu zabronionego lub zaistniało wobec Ciebie podejrzenie uszczuplenia podatku VAT, wyłudzenia VAT lub innego oszustwa podatkowego, skorzystaj z pomocy doświadczonego obrońcy. W tego rodzaju sprawach warto działać szybko i obrać właściwą strategię obrony już podczas postępowania wyjaśniającego lub kontroli.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online