Zbigniew Machowski

Oferta dla przedsiębiorców / Doradztwo gospodarcze

Od 10 lat wspieram przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu i zwiększam ich efektywność usprawniając procesy zarządzania. Pomagam identyfikować problemy i dobierać skuteczne rozwiązania. Doświadczenie radcy prawnego, doradcy restrukturyzacyjnego, wiedza zdobyta podczas studiów doktoranckich i MBA oraz wieloletnie prowadzenie własnych spółek pozwalają mi w sposób kompleksowy wspierać rozwój biznesu.

Wierzę, że kluczem sukcesu w biznesie są ludzie, dlatego współpracuję z gronem specjalistów z dziedziny ekonomii, finansów, marketingu, IT i zarządzania.

 

Służę wsparciem biznesu w takim zakresie jak m.in.:

DORADZTWO STRATEGICZNE

Pomagam przedsiębiorcom podejmować decyzje biznesowe, które zwiększają wartość biznesu. Budując długotrwałe relacje z zarządem wspieram ich w tworzeniu skutecznych strategii obejmujących różne obszary funkcjonowania przedsiębiorstw – finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie. Pomagam identyfikować problemy, potrzeby i potencjał rozwoju, a następnie dobieram skuteczne rozwiązania.

Współpracuję z gronem specjalistów, wraz z którymi podpowiem Ci m.in. jakie źródło finansowania biznesu wybrać, jak dobrać cele czy sposób ich realizacji. Pomożemy Ci stworzyć kompleksowy plan marketingowy, nauczymy Cię pozyskiwać klientów i tworzyć trwałą wartość biznesu.

POMOC W REALIZACJI PROCESÓW INWESTYCYJNYCH

Wspieram firmy i startupy w obsłudze procesów inwestycyjnych. Opracowuję biznes plany i pitch deck'i na potrzeby prezentacji pomysłów i biznesów przed inwestorami. Analizuję i dobieram optymalną formę prawną, identyfikuję ryzyko związane z finansowaniem inwestycji. Pomagam w doborze odpowiedniego źródła finansowania (kredyty komercyjne, fundusze rządowe, środki unijne, fundusze typu Seed i Venture Capital) oraz wspieram przedsiębiorców w negocjacjach i rozmowach z inwestorami.

 

Potrzebujesz natychmiastowej porady w sprawie?

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Skorzystaj z porad online