Zbigniew Machowski

Potrzebujesz pomocy prawnej, ale nie masz czasu, żeby umówić się na spotkanie w kancelarii?

Skorzystaj z porady online!

Jej koszt to 199 złotych. Po wpłaceniu tej kwoty na konto kancelarii zyskasz dostęp do pomocy udzielonej przez jednego z naszych prawników. Aby uzyskać poradę on-line, wypełnij poniższy formularz:

Część 1. Opis problemu prawnego

W poniższym formularzu prosimy Państwa o szczegółowy opis problemu prawnego oraz załączenie związanych z nim dokumentów. Prosimy o podawanie dat opisywanych zdarzeń. Jeśli w sprawie zapadły już jakieś wyroki lub postanowienia, prosimy o przesłanie ich skanu. Jeżeli powołują się Państwo na jakieś pisma i inne dokumenty, także prosimy o ich załączenie.

Część 2. Informacje kontaktowe

Dane wprowadzone na tej stronie zostaną wykorzystane do wystawienia faktury VAT za wykonaną usługę.

Część 3. Szczegóły płatności i potwierdzenie zamówienia

Po wpisaniu kodu zabezpieczającego oraz zaakceptowaniu oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną zostaną Państwo przeniesieni do serwisu bezpiecznych płatności online.

Po zaksięgowaniu płatności na koncie Kancelarii lub przesłaniu na adres: sekretariat@kancelaria-machowski.pl potwierdzenia dokonania przelewu, na podany przez Państwa adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie złożenia zamówienia. Jeżeli do sporządzenia opinii konieczne będzie dostarczenie dodatkowych informacji, skontaktuje się z Państwem pracownik Kancelarii.

W przypadku problemów z obsługą lub funkcjonowaniem formularza prosimy o kontakt na adres sekretariat@kancelaria-machowski.pl